JAE Electronics IL-12S-S3L-(N)
Rectangular Connector Housing
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per JAE Electronics IL-12S-S3L-(N).
IHS
Datasheet2 pagine0 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.21%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Connector Housing, EH Series, 9 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 14 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
Connector Housing, EH Series, 15 Position, 2.5mm, Female Socket, Free Hanging, Crimp, Natural
JAE ElectronicsIL-9S-S3L-(N)
Compliant Brown Free Hanging 2.4892 mm Lead Free Bulk Crimp Receptacle, Socket
2.54mm Pitch KK® Crimp Terminal Housing, Friction Ramp, 12 Circuits, Use With 4809
Descrizioni
Descrizioni di JAE Electronics IL-12S-S3L-(N) fornite dai suoi distributori.
Rectangular Connector Housing
Friction Lock,Receptacle 1 12pin Female Socket
IL SERIES, SOCKET HOUSING, FREE HANGING
12P SOCKET HOUSING LB 2,50MM RoHSconf