Littelfuse IXXH60N65B4H1
Disc Igbt Xpt-Genx4 To-247Ad/ Tube Rohs Compliant: Yes |Ixys Semiconductor IXXH60N65B4H1
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse IXXH60N65B4H1.
Future Electronics
Datasheet9 pagine9 anni fa
IHS
Newark
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
InfineonIRGP4790DPBF
Trans IGBT Chip N-CH 650V 140A 455000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube
International RectifierIRGP4263D-EPBF
Trans IGBT Chip N-CH 650V 90A 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
InfineonIRGP4266DPBF
Trans IGBT Chip N-CH 650V 90A 325mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube
LittelfuseIXXH40N65B4
Trench Series - 650V - 1200V XPT™ (eXtreme-light Punch Through) IGBTs, TO-247, RoHS
LittelfuseIXXR110N65B4H1
Trench Series - 650V - 1200V XPT™ (eXtreme-light Punch Through) IGBTs, PLUS247™, RoHS
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse IXXH60N65B4H1 fornite dai suoi distributori.
Littelfuse SCT
Insulated Gate Bipolar Transistor, 145A I(C), 650V V(BR)CES, N-Channel, TO-247AD
Trans IGBT Chip N-CH 650V 116A 455mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AD
IGBT Transistors 650V/106A TRENCH IGBT GENX4 XPT
IGBT, SINGLE, 650V, 60A, TO-247
380W 116A 650V TO-247-3 IGBTs ROHS
IGBT, SINGLE, 650V, 60A, TO-247; DC Collector Current: 60A; Collector Emitter Saturation Voltage Vce(on): 2.2V; Power Dissipation Pd: 455W; Collector Emitter Voltage V(br)ceo: 650V; Transistor Case Style: TO-247; No. of Pins: