ITT / Cannon MKJ4A6F7-10P
Connector Miniature Circular PIN 10 Position Crimp Straight Cable Mount 10 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon MKJ4A6F7-10P.
IHS
Datasheet1 pagina4 anni fa
Electro Sonic
Newark
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
ITT / CannonMKJ4A6W7-10P
Circular Connector, 10 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
ITT / CannonMKJ4A6W6-7P
Connector Miniature Circular PIN 7 Position Crimp Straight Cable Mount 7 Terminal 1 Port
ITT / CannonMKJ4A6F6-7P
Circular Connector, 8 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
Conn Circular PIN 8 POS Crimp ST Cable Mount 8 Terminal 1 Port Medical
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon MKJ4A6F7-10P fornite dai suoi distributori.
MKJ4A6F7-10P / 155222-0041 / Circular
Trinity Mkj |Itt Cannon MKJ4A6F7-10P
Male Pins,Plug,Push-Pull 10pin Aluminum Alloy 5A
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP