ITT / Cannon MDM-31PSB-A174
Conn Micro D-Subminiature PIN 31 POS 1.27mm Solder Cup ST Panel Mount 31 Terminal 1 Port
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon MDM-31PSB-A174.
IHS
Datasheet1 pagina4 anni fa
Electro Sonic
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2016-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
ITT / CannonMDM-31PSM6
D Microminiature Connector, 31 Contact(s), Male, 0.05 inch Pitch, Solder Terminal, #2-56 Unc-2a
ITT / CannonMDM-31PSA
D Microminiature Connector, 31 Contact(s), Male, 0.05 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .125
ITT / CannonMDM-31PSM2-A174
D Sub Connector, Micro D, Plug, M83513 Series, 31 Contacts, Solder Cup
TE Connectivity5-747912-2
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP-20, 25 Contacts, DB, Solder Cup
TE Connectivity5-747916-2
Conn D-Subminiature PIN 37 POS Solder Cup ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port Tray
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon MDM-31PSB-A174 fornite dai suoi distributori.
D Microminiature Connector, 31 Contact(s), Male, 0.05 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .091, Plug
Male Pins,Plug 2 31pin Aluminum,Electroless,Nickel Plated 3A 33.91mm*15.65mm
CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT