ITT / Cannon DDM-50P-K87
Connector, D-sub, Rectangular, Dm, D, 50, Plug, K87
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon DDM-50P-K87.
IHS
Datasheet1 pagina4 anni fa
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-87.92%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
AmphenolL717SDD50P
D Sub Connector, DB50, 50 Contacts, Plug, Solder, DD, 17SD Series, Metal Body
ITT / CannonDD-50P-K87
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, Original D, 50 Contacts, DD, Solder Cup
ITT / CannonDDM-50P
Conn D-Sub PIN 50 POS 1.4mm Solder Pot ST Cable Mount 50 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09670505654
Conn D-Subminiature M 50 POS Solder Cup ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
AmphenolL717DD50P
D Sub Connector, DB50, Standard, Plug, 17D, 50 Contacts, DD, Solder Cup
ITT / CannonDDE50P
Conn D-Subminiature PIN 50 POS Solder Pot ST Panel Mount 50 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon DDM-50P-K87 fornite dai suoi distributori.
Conn D-Subminiature PIN 50 POS Solder Pot ST 50 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 50 Contact(s), Male, 0.108 inch Pitch, Solder Terminal, Hole .112-.124, Receptacle
DDM-50P-K87 / 053515-1351 / D Sub
Male Pins,Plug 3 50pin Steel,Tin-Nickel Plated 7.5A
D-SUB CONNECTOR, PLUG, 50POS; No. of Contacts: 50Contacts; Gender: Plug; Contact Termination Type: Solder; D Sub Shell Size: DD; Product Range: DDM Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Through Hole Mount; D Sub Connector Type: Standard
D-Sub Connector, Plug, 50Pos; Rango De Producto:Serie D*m; Carcasa D Sub, Tamaño:Dd; Género:Macho; Núm. De Contactos:50; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Itt Cannon DDM50PK87