ITT / Cannon DBMAMFT25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon DBMAMFT25S.
Newark
Datasheet1 pagina10 anni fa
Datasheet27 pagine11 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Parti correlate
TE Connectivity1757820-3
Conn D-Sub Housing Receptacle 25 POS 3 Shell Size 2.77mm Crimp ST Cable Mount/Panel Mount Carton
TE Connectivity1757820-8
Conn D-Subminiature SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port Package
ITT / CannonDBMAMT25S
Conn High Density D-Sub SKT 25 POS Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
ITT / CannonDBMAY-25S
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.4mm Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port
HARTING Elektronik09663186500
D-Sub Standard Female connector IDC insulation displacement termination Rated current 2A
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon DBMAMFT25S fornite dai suoi distributori.
D Sub Connector, Receptacle, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DBMAMFT25S
D-SUB CONNECTOR, RECEPTACLE, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard