ITT / Cannon DBMA25PA101
Conn High Density D-Sub PIN 25 POS 1.4mm Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon DBMA25PA101.
Newark
Datasheet1 pagina9 anni fa
Datasheet27 pagine11 anni fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Parti correlate
TE Connectivity1757819-3
Conn D-Sub M 25 POS 1.38mm Crimp ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port Carton
HARTING Elektronik09670255601
ITT / CannonDBMAME-25P
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.108 inch Pitch, Crimp Terminal, #4-40, Plug
ITT / CannonDBMAM25PA101
CONN D-SUB PLG 25P PNL MNT CRIMP
ITT / CannonDBMAK25PK87
General termination D M High reliable D-Sub Connectors with crimp
TE Connectivity5-747912-2
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, AMPLIMITE HDP-20, 25 Contacts, DB, Solder Cup
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon DBMA25PA101 fornite dai suoi distributori.
D Sub Connector, DB25, Standard, Plug, DBMA, 25 Contacts, DB, Crimp
D Sub Connector, Plug, 25 Position; Rango De Producto:Serie D*ma; Carcasa D Sub, Tamaño:Db; Género:Macho; Núm. De Contactos:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Acero; Tipo De Terminación Del Contacto:Crimpado |Itt Cannon DBMA25PA101
D-SUB CONNECTOR, PLUG, 25POS; No. of Contacts: 25Contacts; Gender: Plug; Contact Termination Type: Crimp; D Sub Shell Size: DB; Product Range: DBMA Series; Connector Body Material: Steel Body; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; Connector Mounting: Cable Mount; D Sub Connector Type: Standard