ITT / Cannon CA3101F22-14PZ
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon CA3101F22-14PZ.
IHS
Datasheet1 pagina26 anni fa
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Parti correlate
ITT / CannonCA3101R22-14P
Circular Connector, CA, Cable Mount Receptacle, 19 Contacts, Solder Pin, Threaded, 22-14
ITT / CannonCA06F22-14P
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port Automotive
ITT / CannonCA3106F22-14PW
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon CA3101F22-14PZ fornite dai suoi distributori.
Connector Bayonet Coupling PIN 19 Position Solder Cup Straight Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Male Pins,Receptacle,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A