ITT / Cannon CA06COMPG20A48P01
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon CA06COMPG20A48P01.
Farnell
Datasheet48 pagine12 anni fa
Datasheet1 pagina10 anni fa
Datasheet42 pagine25 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2018-05-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
ITT / CannonCA06R20A48SF183
Conn Circular SKT 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
ITT / CannonCA3106E22-14P14
Amphenol756862214P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol75-68622-14S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 17 POS Crimp ST Cable Mount 17 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon CA06COMPG20A48P01 fornite dai suoi distributori.
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port Automotive
CONN PLUG MALE 19POS SILVR CRIMP
STRT PLUG SZ 20A NKL 20A-48 PIN