Infineon IAUT150N10S5N035ATMA1
OptiMOS-5 Power Transistor MOSFET N-Channel 100V 150A 8-Pin PG-HSOF-1 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Infineon IAUT150N10S5N035ATMA1.
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-9.14%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Supply Chain
Country of OriginGermany, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Infineon IAUT150N10S5N035ATMA1 fornite dai suoi distributori.
100V, N-Ch, 3.5 mΩ max, Automotive MOSFET, TOLL, OptiMOS™-5, PG-HSOF-8, RoHS
Infineon SCT
Mosfet, Aec-Q101, N-Ch, 100V, Hsof; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:150A; Drain Source Voltage Vds:100V; On Resistance Rds(On):0.003Ohm; Rds(On) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:3V; Power Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies IAUT150N10S5N035ATMA1