Cornell Dubilier AVE106M25C12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Cornell Dubilier AVE106M25C12T-F.
Master Electronics
Datasheet6 pagine4 anni fa
Datasheet6 pagine6 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
Parti correlate
PanasonicEEE1EA100SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE-1EA100AR
KYOCERA AVXUWX1E100MCL1GB
Capacitor Aluminum 10uF 25V 20% (5 X 5.4mm) SMD 27mA 2000h 85C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWJ 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
KYOCERA AVXUWR1E100MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWR 25V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-1EA100NP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descrizioni
Descrizioni di Cornell Dubilier AVE106M25C12T-F fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 10uF 25V 20% (5 X 5.3mm) SMD 23.21 Ohm 32mA 2000h 85C T/R
10uF 25 V dc Aluminum Capacitor C, AVESeries 1000 (Shelf) h, 2000 h 5 x 5.3mm
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 25V 85C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2121
AVE series 425V 10uF 20% 5x5.3mm, 85'C 2000 HRS, SMD Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor 10Uf 25V 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:10Μf; Voltage(Dc):25V; Esr:23.21Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Ave Series; Msl:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVE106M25C12T-F