Idec SR6P-M11G
IDEC Socket; 11-Pin; Screw Terminal; for RR3PA; GT3 Timers (11 pin only); Thru-Panel Mount
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec SR6P-M11G.
Farnell
Datasheet7 pagine20 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-61.79%
Descrizioni
Descrizioni di Idec SR6P-M11G fornite dai suoi distributori.
Relay Sockets & Hardware Through Panel Mount Socket
Conn Relay Socket SKT 2 POS Screw ST Panel Mount
RELAY SOCKET WIRING SOCKET ADAPTER FOR 11 PIN TIMERS
RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT
SOCKET ADAPTOR 11-PIN SCREW TRMNL
Wiring Relay Socket Adapter; Accessory T; Wiring Relay Socket Adapter; Accessory Type:Wiring Socket Adapter; For Use With:Idec GT3, RTE-P2 Relay Timers; Socket Mounting:Panel; Current Rating:10A; Socket Terminals:Screw; Voltage Rating:300V; No. of Pins:11; No. of Contacts:14