Idec HW4L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW4L-M1F10QD-W-24V.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Trend di 3 mesi:
+83.08%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-120V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW4L-M1F10QD-W-24V fornite dai suoi distributori.
PUSHBUTTON, HW SERIES, METAL BZL, FLUSH, ILLUM, LED, 1NO, MOM, WHT, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 24V