Idec HW4B-M1F10-W
Pushbutton; Hw Series; Metal Bezel; Flush; Non-illum, 1NO, Mom, White
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW4B-M1F10-W.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-47.06%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW4B-M1F10-W fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton White Rohs Compliant: Yes |Idec HW4B-M1F10-W
Switch Push Button N.O. Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Idec Corp 22Mm Pushbutton White
PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 1NO
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Pushbutton 22mm Momentary Metal Round White 1NO Contact Finger Safe Screw Terminal