Idec HW2L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW2L-M1F10QD-W-24V.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
Master Electronics
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-87.72%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-W-120V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW2L-M1F10QD-W-24V fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F10QD-W-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square White 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 24V Dir