Idec HW1L-M4F10QD-G-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M4F10QD-G-24V.
Master Electronics
Datasheet62 pagine13 anni fa
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Extended Lens Momentary Contact SPST -22.3 5000000Cycles 220V 440V , 45.7mm*29.4mm
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M4F10QD-G-24V fornite dai suoi distributori.
IDEC Corporation HW1L-M4F10QD-G-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Mush, Illum, LED, 1NO, Mom, Grn, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Green 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 24V