Idec HW1L-M1F11QD-W-24V
Pushbutton, Hw Series, Plastic Bzl, Flush, Illum, Led, 1NO-1NC, Mom, Wht, 24VDC
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M1F11QD-W-24V.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-20.20%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F11QD-W-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M1F11QD-W-24V fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M1F11QD-W-24V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Panel Mount Screw
Flush Round Button Momentary Contact SPDT -22.3 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 45.7mm*29.4mm
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round White 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Wht, Flush, 24V