Idec HW1L-M1F11Q-W-12V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsHW1L-M1F11Q-W-12V0
15h
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M1F11Q-W-12V.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Sager Electronics
Lectro Components
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F11QD-W-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M1F11Q-W-12V fornite dai suoi distributori.
PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 12V DIR DIRECT VOTLAGE, INCANDESCENT 1NO/1NC CONTACT, 22mm MOUNTING
22mm Pushbutton Illuminated RoHS Compliant: Yes