Idec HW1L-M1F11Q-G-24V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M1F11Q-G-24V.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
Lectro Components
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch;Illumination:Illuminated ;
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, EXTEND, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, GRN, 24VDC
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M1F11Q-G-24V fornite dai suoi distributori.
PUSHBUTTON, MOM, GRN, FLUSH, 24V DIR DIRECT VOTLAGE, INCANDESCENT 1NO/1NC CONTACT, 22mm MOUNTING