Idec HW1L-M1F10Q-G-12V
Pushbutton, Mom, Grn, Flush, 12V Dir Direct Voltage, Incandescent 1NO Contact, 22MM Mounting
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M1F10Q-G-12V.
Master Electronics
Datasheet62 pagine13 anni fa
Lectro Components
Parti correlate
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Switch Pushbutton; Illuminated; 1-NO; Flush Cap; Green
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M1F10Q-G-12V fornite dai suoi distributori.
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount