Idec HW1L-A4F10QD-A-24V
Pushbutton Switch, SPST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-A4F10QD-A-24V.
Master Electronics
Datasheet62 pagine13 anni fa
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+473%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Latched, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.O./N.C. SPST/SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-A4F10QD-A-24V fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-A4F10QD-A-24V
IDEC Corporation HW1L-A4F10QD-A-24V Pushbutton; HW Series; Plastic Bzl; Mush; Illum; LED, 2NO, Main,Amb, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Maintained Mushroom (40mm) Round Amber 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
HW Series FG Control Unit-Oth2
P/B 22MM LED MAINT 40MM MUSHRM