Idec HW1F-2F11QD-R-120V
IDEC Corporation HW1F-2F11QD-R-120V Selector Switch, Illuminated, NO1, NC1, 2 Position, 120V AC, Red
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1F-2F11QD-R-120V.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
+12.90%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.25
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1F-2F11QD-R-120V fornite dai suoi distributori.
Rotary Switch, 2 Positions, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Rotary Actuator, Din-rail Mount
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-R-120V
Control Switches 22mm Selector Switch Lighted