Idec HW1F-2F11QD-G-120V
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-G-120V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1F-2F11QD-G-120V.
IHS
Datasheet62 pagine8 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
-50.51%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1F-2F11QD-G-120V fornite dai suoi distributori.
Switch 120V Green 2Pos Mnt Sw | IDEC Corporation HW1F-2F11QD-G-120V
Switch Selector N.O./N.C. DPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Idec Corp 22Mm Selector Switch Lighted
SELECTOR SWITCH, 2-POS MAINT, GRN, 1
Rotary Switches Selector Switch illuminated 22mm 2 positions Maintained Green Knob 1NO-1NC contact Full Voltage 120V AC LED Finger Safe Screw Terminal Terminal