Idec HW1B-A4F22-Y
Pushbutton Switch, 4PST, Latched, 10A, 24VDC, Snap On Terminal, Din-rail Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1B-A4F22-Y.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1B-A4F22-Y fornite dai suoi distributori.
IDEC Corporation HW1B-A4F22-Y Pushbutton; HW Series; Plastic Bezel; 40mm Mush; Non-Illum, 2NO-2NC, Maint, Yell
22Mm Pushbutton Yellow Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-A4F22-Y
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Maintained Plastic Round Yellow 2NO-2NC Contact Finger Safe Screw Terminal
PUSHBUTTON, MAINT, 40mm YLW MUSH, 22