Idec APW199D-R-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC LED Round Screw Panel Mount with Threads
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec APW199D-R-24V.
IHS
Datasheet43 pagine8 anni fa
element14 APAC
Master Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+214%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Access Square Operator Rotary Switch
NKK SwitchesWB12T-DC
SWITCH, P/B, SEALED, SPDT, ON-ON, NON-ILLUMINATED,.520" RED CAP,6A,125VAC, SCREW LUG
NKK SwitchesWB12T-DA
SWITCH, P/B, SEALED, SPDT, ON-ON, NON-ILLUMINATED,.520" BLACK CAP,6A,125VAC, SCREW LUG
Descrizioni
Descrizioni di Idec APW199D-R-24V fornite dai suoi distributori.
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT 22MM 24 VDC RED NO LAMP TW SERIES
Pilot Light, Red, 24V Direct, LED
Electromechanical Switch Pilot Light Switch 10A
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Pilot Light 22mm Red Round Full Voltage 24VAC/DC LED Open Screw Terminal Terminal
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Red, 24V; Led Color:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:11Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; Actuator/Cap Colour:Red; Colour:Red Rohs Compliant: Yes |Idec APW199D-R-24V