Idec APW199-R-120V
LAMP For Use With: TW Series 22mm NEMA Style Pushbuttons RoHS Compliant: Yes
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec APW199-R-120V.
Newark
Datasheet41 pagine18 anni fa
Datasheet41 pagine14 anni fa
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Descrizioni
Descrizioni di Idec APW199-R-120V fornite dai suoi distributori.
PILOT LIGHT, RED, 120V DIRECT, INCAN ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
SWITCH PILOT LIGHT FLAT RED 120VAC
Round Flat Assembled Pilot Lights
Lamp; Led Color:-; Operating Voltage:120Vac; Mounting Hole Dia:-; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; For Use With:Idec Tw Series Oiltight Switches And Pilot Devices Rohs Compliant: Yes |Idec APW199-R-120V