Idec AOLW29920-G-120V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec AOLW29920-G-120V.
Sager Electronics
Datasheet41 pagine7 anni fa
Electro Sonic
Lectro Components
Parti correlate
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.O. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
ANTI-VANDAL SWITCH, DPST-NO/NC, OFF-(ON), ON-(OFF), 2A, 24V DC, SCREW, IP65
Descrizioni
Descrizioni di Idec AOLW29920-G-120V fornite dai suoi distributori.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec AOLW29920-G-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount