Idec ALD29920N-A-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-A-120V0
11h
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec ALD29920N-A-120V.
IHS
Datasheet30 pagine14 anni fa
Sager Electronics
Lectro Components
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Idec ALD29920N-A-120V fornite dai suoi distributori.
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount