Idec AL6M-M24P-W
AL6M-M24P-W - IDEC Round LED Pushbutton DPDT P6
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec AL6M-M24P-W.
Newark
Datasheet14 pagine8 anni fa
Electro Sonic
Lectro Components
Parti correlate
SWITCH, PANEL MOUNT, LED, 2000 VAC, 8 MA AT 5 VDC +/- 5%, DPDT, GOLD-CLAD SILVER
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 1A, 24VDC, Solder/quick Connect Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPDT, Momentary, 1A, 24VDC, Solder/quick Connect Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB25KKW016B-JB
SWITCH, P/B, DPDT, ON-(ON),SQ, SNAP-IN, SB WHITE LED, CLEAR/WHITE CAP,5A,125VAC, SOLDER
NKK SwitchesYB25RKW01-6B-JB
Pushbutton Switch, DPDT, On-(on), Momentary, 3A, 30VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB25KKG016B
SWITCH, P/B, DPDT, ON-(ON),SQUARE, SNAP-IN, SB WHT LED, NO CAP,0.4VA,28VAC/DC, SOLDER
Descrizioni
Descrizioni di Idec AL6M-M24P-W fornite dai suoi distributori.
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 250VAC 250VDC Momentary Contact Quick Connect/Solder Panel Mount
Pushbutton Switches 16mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Wht, Red, Ext, 24V Direc
PB SW, DPDT, 1A, 120V, SOLDER/QC, WHITE;; PB SW, DPDT, 1A, 120V, SOLDER/QC, WHITE; Product Range: A6 Series; Panel Cutout Diameter: 16mm; Contact Configuration: DPDT; Switch Operation: Momentary; Pushbutton Actuator Style: Round; Actuator / Cap Colour: White; IP Rating: IP40, IP65