Idec ABFD220N-G
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec ABFD220N-G.
IHS
Datasheet30 pagine8 anni fa
Electro Sonic
Lectro Components
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2017-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descrizioni
Descrizioni di Idec ABFD220N-G fornite dai suoi distributori.
PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXT, 2NO NON-ILL, 30mm MOUNTING 2NO CONTACTS, W/ FULL SHROUD
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, TWTD SERIES, 30MM, EXTENDED WITH FULL SHROUD, 2NO, MOM, GREEN