Honeywell MLH500PST06A
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 500psi Sealed Gage Medical 3-Pin
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Honeywell MLH500PST06A.
Arrow Electronics
Datasheet4 pagine15 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.10%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
HoneywellMLH500PSB09C
Sensor, Pressure, 500 Pressure Range, 1-6Vdc Regulated Output, Packard Connector
HoneywellMLH500PSP06C
Industrial Pressure Sensor 1V to 6V 0psi to 500psi Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH250PGB06A
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 250psi Vented Gage Medical 3-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Honeywell MLH500PST06A fornite dai suoi distributori.
SENSOR, PRESSURE, 500PSI, SEALED, DTM04-3P, 1/8-27 NPT, 0.5-4.5VDC, MLH SERIES
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 0.5-4.5V, Cylindrical, Unspecified Mount
Pressure Transducer, 500Psi, 1/8"mnpt; Pressure Type:Gauge; Pressure Port Type:Npt Male; Operating Pressure Min:-; Operating Pressure Max:500Psi; Pressure Port Size:1/8"; Transducer Connection/Termination:Deutsch, 3 Pin |Honeywell MLH500PST06A