Honeywell MLH200PGB01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 200psi Vented Gage Medical 3-Pin
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Honeywell MLH200PGB01B.
Electro Sonic
Datasheet10 pagine8 anni fa
Datasheet4 pagine15 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Honeywell
Agility
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
HoneywellMLH200PSB06B
Sensor, Pressure, 200 Pressure Range, 4-20mA Output, Packard Connector
HoneywellMLH200PGL01B
HoneywellMLH010BGD15B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Honeywell MLH200PGB01B fornite dai suoi distributori.
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Industrial Pressure Sensors 9.5V 0 to 200psi AMPLIFI GAGE 25 Ohm
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty