Honeywell MLH100PGB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 100psi Gage 3-Pin
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Honeywell MLH100PGB06E.
IHS
Datasheet4 pagine15 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
HoneywellMLH500PSB09C
Sensor, Pressure, 500 Pressure Range, 1-6Vdc Regulated Output, Packard Connector
HoneywellMLH500PSP06C
Industrial Pressure Sensor 1V to 6V 0psi to 500psi Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH125PGL01C
Pressure Sensor 1V to 6V 0psi to 125psi Gage 3-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Honeywell MLH100PGB06E fornite dai suoi distributori.
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 0.5-4.5V, Cylindrical, Unspecified Mount