Honeywell MLH010BGB01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Honeywell MLH010BGB01B.
IHS
Datasheet10 pagine8 anni fa
Sager Electronics
Honeywell
JRH Electronics
Agility
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
HoneywellMLH010BGD15B
HoneywellMLH010BGD14B
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
HoneywellMLH010BSB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Sealed Gage Medical 3-Pin
Descrizioni
Descrizioni di Honeywell MLH010BGB01B fornite dai suoi distributori.
INDUSTRIAL PRESSURE SENSORS GAGE AMPLIFIED 10BAR ROHS COMPLIANT: YES
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Strain Guage Sensor, Relative, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical
AnalogCurrent 1MPa 9.5V 30V 3MPa ¡À0.25% 67.589mm*30.988mm*25.97mm
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
PRESS SENSOR, 10BAR, RELATIVE, CURRENT;
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty