HIROSE ELECTRIC RP13A-SC-121
Circular Push Pull Connectors FEM CRIMP CONTACT GO LD 24-28AWG LOOSE
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per HIROSE ELECTRIC RP13A-SC-121.
IHS
Datasheet12 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-14.30%
Supply Chain
Introduction Date2002-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Amphenol LTWBBA00010666
Lighting Connectors C2680H PX14007A T0.2 SSL1.2 F TERMINAL
Amphenol LTWBBA00010667
Lighting Connectors C2680H PX14008A T0.2 SSL1.2 M TERMINAL
ITT / Cannon192922-1470
CONTACT;SOCKET;22-20 AWG;T2P CONTACTS;STAMPED CRIMP; TRIDENT SER;GOLD FLASH;13 A
ITT / Cannon192990-0110
Connector Contact, skt, crimp Terminal Rohs Compliant: Yes |Itt Cannon 192990-0110
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 20 AWG, 24 AWG
Connector Accessory, 0.114in Min Cable Dia, 0.141in Max Cable Dia, Contact, Copper Alloy