HIROSE ELECTRIC DF22AR-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per HIROSE ELECTRIC DF22AR-3EP-7.92C.
IHS
Datasheet31 pagine4 anni fa
element14 APAC
Sager Electronics
Hirose SCT
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2005-05-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-09-30
Parti correlate
HIROSE ELECTRICDF22A-3EP-7.92C
Rectangular Power Connector
HIROSE ELECTRICDF22A-2EP-7.92C
Connector Housing, Plug, 2Pos, 7.92Mm Rohs Compliant: Yes |Hirose/hrs DF22A-2EP-7.92C
Rectangular Power Connector, 3 Contact(s), Male and Female, Crimp Terminal, Plug
Board Connector, 4 Contact(s), 1 Row(s), Male, Crimp Terminal, Plug
HIROSE ELECTRICDF22-2P-7.92DSA(05)
DF22 Series 2 Position Through Hole 7.92mm Pitch Wire to Board Pin Header Beige
Descrizioni
Descrizioni di HIROSE ELECTRIC DF22AR-3EP-7.92C fornite dai suoi distributori.
Conn Wire to Board PL 3 POS 7.92mm Crimp ST Cable Mount Bag
Power to the Board 3 CONT IN LINE PLG
Conn Housing M 3 POS 7.92mm Cable Mount 3Terminal 1Port
CONNECTOR HOUSING, PLUG, 3POS, 7.92MM