HIROSE ELECTRIC DF13-9P-1.25DSA
Connector Wire to Board Shrouded Header 9 Position 1.25mm Solder Straight Through Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per HIROSE ELECTRIC DF13-9P-1.25DSA.
IHS
Datasheet1 pagina11 anni fa
Sager Electronics
Hirose SCT
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-9.41%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Headers & Wire Housings 1.5 W/B SGL DIPR/ARecAssy9CktW/BossBeige
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 9 POS 1.25mm Solder ST Top Entry Thru-Hole PicoBlade Tray
TE Connectivity84534-7
Conn FFC Connector SKT 7 POS 2.5mm Solder ST Thru-Hole Tray
Pin Header, Vertical, Wire-to-Board, 1.25 mm, 1 Rows, 7 Contacts, Through Hole Straight
TE Connectivity1734598-7
Conn Shrouded Header HDR 7 POS 1.25mm Solder ST Thru-Hole Tube
Wtb Conn, Header, 9Pos, 1Row, 1.5Mm Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 292207-9
Descrizioni
Descrizioni di HIROSE ELECTRIC DF13-9P-1.25DSA fornite dai suoi distributori.
Conn Shrouded Header (3 Sides) HDR 9 POS 1.25mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag
[Signalbee ] 1.25Mm Pitch Miniature Crimping Connectors (Ul Certified) |Hirose(Hrs) DF13-9P-1.25DSA
Headers & Wire Housings 1.25MM V PCB HEADER 9P THRU-HOLE TIN
9 Position Single Row 1.25 mm Through Hole Shrouded Header
9pin 1.25mm 1 Detent Lock,Header 1A 1¦Ìm
Board Connector, 9 Contact(s), 1 Row(s), Male, Straight, 0.049 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Receptacle