HIROSE ELECTRIC A3B-44D-2C
Conn Housing RCP 44 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Black Bag Automotive
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per HIROSE ELECTRIC A3B-44D-2C.
IHS
Datasheet27 pagine2 anni fa
TME
Hirose SCT
Sager Electronics
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.97%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date1999-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
TE Connectivity953119-2
Conn Housing RCP 40 POS 2.54mmCrimp STCable Mount Brown Bag
TE Connectivity953119-1
Automotive Connectors 20W Mqs Rcpt Hsg Green |Amp Te Connectivity 953119-1
Conn IDC Connector SKT 40 POS 2.54mm IDT RA Side Entry Cable Mount Box
Conn IDC Connector SKT 34 POS 2.54mm IDT RA Cable Mount
Socket, DIP; 48Pins; Dual Leaf; Economy Ladder; 0.6In.; Phosphor Bronze; Tin/Lead
Headers & Wire Housings Tiger Buy Socket Strip with Square Tails, 0.100 Pitch
Descrizioni
Descrizioni di HIROSE ELECTRIC A3B-44D-2C fornite dai suoi distributori.
2.0Mm Pitch Double Row Miniature Connectors |Hirose/hrs A3B-44D-2C
Headers & Wire Housings 44P F WIRE CRIMP DR RECEPTACLE
RECEPTACLE HOUSING, 44POS, 2ROW, 2MM; Pitch Spacing: 2mm; No. of Contacts: 44Contacts; Gender: Receptacle; Product Range: A3B Series; Contact Termination Type: -; No. of Rows: 2Rows; Contact Plating: -; Contact Material: -; SVHC