HellermannTyton FAP12DSMLC
Fiber Adapter Panel Preloaded With 6 Quad Lc Sm, Blue, 1/Pkg |Hellermanntyton FAP12DSMLC
Parti correlate
Conn Circular SKT 12 POS Crimp ST Jam Nut 12 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 4 POS Crimp ST Jam Nut 4 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 7 POS Crimp ST Jam Nut 7 Terminal 1 Port
ITT / CannonDL2-96R
Rack and Panel Connector, 96 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
TE Connectivity / AMP2-1437662-8
Barrier Strip Terminal Block, 20A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
5.84mm Pitch MX150L Vertical PCB Header, Single Row, Low Profile, 2 Circuits