HellermannTyton CTM310C2
HellermannTyton CTM310C2 Cable Tie Anchor Mount, 0.86"x0.61", 0.2" Hole Dia, White, 100/Pkg
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per HellermannTyton CTM310C2.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet3 pagine20 anni fa
Datasheet4 pagine21 anni fa
Datasheet1 pagina0 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+38.18%
Descrizioni
Descrizioni di HellermannTyton CTM310C2 fornite dai suoi distributori.
MOUNT, CABLE TIE, SCREW MOUNT, WHT POLYAMIDE 6.6, 0.858" L, 0.609" W, 0.374" H
Hellermann Tyton CTM310C2 Cable Tie Mount Brand: Hellermann Tyton. Part Number: CTM310C2. HellermannTyton Cable Tie Mount, Type CTM3, Rivet/Screw Mount, 0.31 in Maximum Tie Width, 0.86 in Base Length, 0.61 in Base Width, Polyamide 6.6, White. Additional Description: TYTO-CTM310C2 CABLE TIE ANCHOR MOUNT, 0.86 X .61, 0.2 HOLE DIA, 0.31 MAX TIE WIDTH, PA66, WHITE, 100/PKG 151-30605 WIDTH, PA66, WHITE, 100/PKG #10 Screw. Catalog Description: Designed specifically for holding heavier cable bundles these mounting bases can be used in many industries from agriculture to truck manufacture. They offer a very secure fixing and can be used with a wide variety of heavy duty cable ties up to 8.3 mm width...