Hammond 18P1515PP
Hammond Perf Panel 15 X 15 - Fits Enclosure 18 X 18 - Steel/Gray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Hammond 18P1515PP.
Master Electronics
Datasheet1 pagina0 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.45%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Hammond 2U FLAT ALUMINUM RACK PANEL Part Number PBPA19003GY2 [UPC 62398059680 ]
Hammond PBPA19005GY2 3U 19" Rack Aluminium Blank Panel ASA61 Grey 483 x 3 x 133
Hammond 1U FLAT ALUMINUM RACK PANEL Part Number PBPA19001GY2 [UPC 62398059630 ]
Bud IndustriesPA-1102-MG
Minibox Small Metal Box Gray CU-2107-B, Minibox Small Metal Box Gray (6 X 5 X 4 In)
Bud IndustriesPA-1103-MG
Die Cast Aluminum Enclosure CN-5708, Die Cast Aluminum Enclosure (6.5 X 5 X 3.1 In)
PANEL, RACK, 19 IN., 1.75 IN., ALUMINUM, METALLIC GRAY, 0.125 IN., 4
Descrizioni
Descrizioni di Hammond 18P1515PP fornite dai suoi distributori.
PERFORATED PANEL, ENCLOSURE, STEEL, GRAY; Panel Type:Perforated Panel; Panel Material:Steel; Body Color:Gray; For Use With:Hammond 1418, 1447, PJW and PHW Series 18" x 18" Wallmount Enclosures; External Height - Metric:381mm RoHS Compliant: Yes