Grayhill 60A18-8-020S
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Grayhill 60A18-8-020S.
IHS
Datasheet2 pagine7 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Grayhill60A18-4-020S
ENCODER, OPTICAL, 4 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 2 INCH CABLE
Grayhill60A18-4-060S
ENCODER, OPTICAL, WITH 4 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 6 INCH CABLE
Optical Encoder Rotary Incremental Flat 0.014N.m Straight Digital Square Wave Panel Mount Cable 4CPR
Optical Encoder Rotary Incremental Round with Slot Straight Digital Through Hole PC Pins 256CPR
Descrizioni
Descrizioni di Grayhill 60A18-8-020S fornite dai suoi distributori.
ENCODER, OPTICAL, WITH 8 POSITION JOY STICK AND P/B WITH 2 INCH CABLE
Rotary Position Encoder, Single, 2 Channels
Joysticks Joystick Encoder 18deg or 20Pos 8 dir
Joystick Encoder Detent or 20 position 4 conta
60A18-8-020S |Grayhill 60A18-8-020S
SWITCH JOYSTICK FLATTED 2" CBL