Grayhill 51A30-01-1-02N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 02, Conta
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Grayhill 51A30-01-1-02N.
IHS
Datasheet7 pagine9 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Switch Rotary SPDT 2 Screwdriver Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 2 Positions, Spdt, Latched, 0.25A, 28Vdc, Solder Terminal, Shaft Type Actuator,
C&K ComponentsMA02L1NZQD
Switch Rotary SPDT 2 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC
C&K ComponentsMA02S1NZGD
Switch Rotary SPDT 2 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA Medical
C&K ComponentsMA02S1NZGF
Switch Rotary SPDT 2 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
Descrizioni
Descrizioni di Grayhill 51A30-01-1-02N fornite dai suoi distributori.
Switch Rotary SPDT 2 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 220VAC 28VDC
Rotary Switch Standard 1 8inin shaft 2 position p
Rotary Switch, 2 Positions, SPDT, Latched, 0.2A, 28VDC, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded