Grayhill 44A30-03-1-10N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 03, Poles/deck: 1, Positions/pole: 10, Conta
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Grayhill 44A30-03-1-10N.
Farnell
Datasheet2 pagine15 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
SWITCH, 1 IN. +/- 0.010 IN. DIA., 1000 VAC, 1 A, 1, 3, 2 TO 4, ROTARY, PC MOUNT
ROTARY SWITCH, 36 DEG, # OF DECKS: 03, POLES/DECK: 1, POSITIONS/POLE: 10, CONTA
NKK SwitchesHS16-3N
SWITCH, ROTARY, SP11T, NONSHORTING,30 DEG, D-FLAT SHAFT,3P,2-11 POS,12A,125VAC, SLDR
ElectroswitchD2D0312N
Switch Rotary 3P 12 Shaft Solder Lug 0.55A 115VAC 28VDC
Descrizioni
Descrizioni di Grayhill 44A30-03-1-10N fornite dai suoi distributori.
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 1A 115VAC 115VDC
Rotary Switch, 10 Positions, SP10T, Latched, 1A, 28VDC, Screw Terminal, Single Shaft Type Actuator, Panel Mount
Rotary Switch Standard solder lug 10 position
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP10T 3 28V 115V (BBM) , 29.51mm*65.81mm