Fastron 1812AS-3R3K-01
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 1812AS-3R3K-01.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Burklin Elektronik
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2009-05-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 1812AS-3R3K-01 fornite dai suoi distributori.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
1812 WIREWOUND CER IND 3.3uH 10%
RF choke, SMD 1812, 3.3 µH, 270 mA, 1812AS-3R3K-01