Fastron 1812AF-390K-01
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 1812AF-390K-01.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Mouser
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2016-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 1812AF-390K-01 fornite dai suoi distributori.
Wire-wound Ceramic and Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
1812 WIREWOUND CER/FER IND 39uH 10%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 39nH 2.5 MHz 10%