Fastron 1812AF-150K-01
General Purpose Inductor, 15uH, 10%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 1812AF-150K-01.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Master Electronics
Burklin Elektronik
Mouser
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 1812AF-150K-01 fornite dai suoi distributori.
Wire-wound Ceramic and Ferrite RF Chip Inductor
Fastron
1812 WIREWOUND CER/FER IND 15uH 10%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 15nH 2.5 MHz 10%
RF choke, SMD 1812, 15 µH, 290 mA, 1812AF-150K-01