Fastron 1206AS-039J-01
Inductor RF Chip Molded Wirewound 39nH 5% 300MHz 64Q-Factor Ceramic 1A 120mOhm DCR 1206 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 1206AS-039J-01.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Electro Sonic
Mouser
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 1206AS-039J-01 fornite dai suoi distributori.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1206
1206 WIREWOUND CER IND 39nH 5%
1206 and Larger Surface Mount Inductors 39nH 100 MHz 5% Tol