Fastron 0805ASM-R25J-08
General Purpose Inductor, 0.25uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 0805ASM-R25J-08.
Master Electronics
Datasheet1 pagina3 anni fa
Datasheet1 pagina5 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Introduction Date2021-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 0805ASM-R25J-08 fornite dai suoi distributori.
Inductor RF Chip Molded Wirewound 0.25uH 5% 100MHz 52Q-Factor Ceramic 0.4A 0.8Ohm DCR 0805 Automotive T/R