Fastron 0603AS6N8J01
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Fastron 0603AS6N8J01.
Master Electronics
Datasheet1 pagina2 anni fa
Electro Sonic
Mouser
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.4000
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Fastron 0603AS6N8J01 fornite dai suoi distributori.
Wire-wound Ceramic RF Chip Inductor
Fastron
0603 WIREWOUND CER IND 6.8nH 5%
0603 SMD Surface Mount Inductors 6.8nH 250 MHz 5% Tol